Pozvání na zážitkovou knihovnu

05.02.2019 14:19

Zveme Vás k příjemnému posezení a povídání o tom, jak pečovat o své zdraví a tělo a to nejen v zimě. Pro přítomné budou připraveny i malé dárečky, tak neváhejte a stavte se! Dne 22. února od 16,30 v knihovně

Zveme všechny naše čtenářky na předváděcí a zkušební akci s přírodní kosmetikou TianDe. Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismu. Při výrobě produktů firmy TianDe  se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.